Żłobek Bobas z profesjonalnym oczyszczaczem

Pierwszy prywatny żłobek „Bobas” w Tuchowie w ramach projektu „W Czystym Powietrzu Zdrowy Uczeń” zakupił profesjonalny oczyszczacz powietrza  AeraMax Professional AM III.

Bardzo nas cieszy fakt, iż właściciele żłobka poważnie traktują kwestie związane z środowiskiem w jakim przebywają dzieci. Będzie to miało pozytywny wpływ na zdrowie i rozwój podopiecznych.

To początek naszej wspólnej akcji, kolejny oczyszczacz, który został nam przekazany przez firmę Biuro Plus z Krakowa wkrótce trafi do któregoś z podmiotów na terenie gminy Tuchów. Jeżeli macie propozycje gdzie go przekazać piszcie na naszego maila kontakt@powietrzetuchow.pl

 

Oczyszczacze powietrza nie tylko przynoszą ulgę od tzw. smogu ale dzięki skutecznemu systemowi filtrów usuwają, wirusy, alergeny, pyłki, roztocza efektywnie wpływając na środowisko w jakim przebywamy.

 

Dlaczego warto używać oczyszczacze:

 • 99,97% pyłu zawieszonego, szkodliwych zarazków, alergenów (tak małych jak 0,3 mikrona) jest usuwanych z łatwością i w bezpieczny sposób.

 

Jakie są parametry AeraMax Professional AM III:

Czterostopniowy system filtracji:

 • Filtr wstępny

  Przechwytuje największe cząstki i zwiększa trwałość filtrów węglowych i True HEPA

 • Filtr węglowy

  Usuwa przykre zapachy, opary i wyłapuje duże cząstki unoszące się w powietrzu.

 • Filtr True HEPA

  Wyłapuje 99,97% cząstek i zanieczyszczeń nawet o wielkości zaledwie 0,3 mikrona w tym: zarodniki pleśni, drobnoustroje, wirusy, pyłki, roztocze, sierść i naskórek zwierząt domowych, większość mikrobów i alergenów oraz dym tytoniowy.

 • Powłoka antybakteryjna AeraSafe™

  Powłoka dezynfekująca skutecznie ogranicza rozwój bakterii, grzybów oraz pleśni na filtrze True HEPA.

 • Powierzchnia do 65m2

 • Oczyszcza powietrze z prędkością 374 m³/h

 

 

 

 

Poniższe zdjęcie prezentuje Filtr Hepa nowy w porównaniu do starego użytkowanego w Tuchowie przez okres 4 zimowych miesięcy :

 

powietrze tuchow
filtr oczyszczacz
Close Menu