Rozmówki o uchwale antysmogowej

Ferie w Karwodrzy obfitowały w atrakcje dla dzieci. Były to pierwsze takie bezpieczne ferie z OSP Karwodrzą. Dni wypełnione były na sportowo, ale też były inne atrakcje jak prezentacja Straży, spotkanie z historią. Powietrze Tuchów przy współpracy z OSP miało możliwość przedstawić informację dotyczące uchwały antysmogowej. Dzieci wraz z strażakami otrzymali najnowsze ulotki w której są najważniejsze informację czym palić nie wolno oraz przez jaki czas można wymienić piece na 5 klasowe kotły.

Informację z ferii możemy równiez przeczytać na stronie Karwodrzy:  http://karwodrza.pl/index.php/2018/02/11/bezpieczne-ferie-osp-karwodrzy/

OSP Meszna Opacka również zorganizowała czas wolny dzieciom podczas ferii. Strażacy przedstawiali swoją pracę wraz z prezentacja sprzętu strażackiego. Dzieci mogły posłuchać również informacji dotyczących uchwały antysmogowej prezentowanych przez Łukasza Włodarza. Po zakończeniu prezentacji wszyscy także strażacy otrzymali ulotki.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.ospmesznaopacka.pl/bezpieczne-ferie-z-osp-start/

Kolejne spotkanie z dziećmi i nauczycielami odbędzie się w Szkole Podstawowej w Piotrkowicach w dniu jutrzejszym o godz.10.30. Dzieci po krótkiej acz ciekawej prelekcji, będą mogły wziąść udział w konkursie i wygrać upominki.

Spotkania tematyczne są współfinansowane z środków Uni Europejskiej, programu Nasze Powietrze z projektu Life

Zapraszamy szkoły do współpracy.

Close Menu